Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Joanna Szuszkiewicz
Joanna Szuszkiewicz

Life Coach, Trener kompetencji miękkich

Uczę zabiegane i zmęczone kobiety dbać i troszczyć się o siebie, dbać o swój dobrostan, podnosić jakość swojego życia, odreagowywać napięcia i się rozluźniać. Pomagam również kobietom uwierzyć w siebie, w swoje możliwości, realizować swój potencjał, pracując w oparciu o mocne strony i talenty.


Wspieram, motywuję, inspiruję w procesie zmiany. Pracuję również z dziećmi i młodzieżą prowadząc warsztaty profilaktyczne: redukcja, stresu, efektywna komunikacja, budowanie poczucia własnej wartości.


W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z nurtu RTZ (racjonalna terapia zachowań). Moje mocne strony w pracy z Klientami: moja wiedza i doświadczenie, umiejętność aktywnego słuchania, indywidualne podejście do klienta, uważność, autentyczność, empatia, zaangażowanie. Praktykuję uważność, uwielbiam taniec, rozmowy, spacery wzdłuż morza oraz podróże.


Moje motto: Odważ się być SOBĄ, dbaj o SIEBIE i rób to, co KOCHASZ.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, czujesz się przemęczona, zestresowana, zaniedbujesz siebie i swoje potrzeby. Nie czekaj, zrób pierwszy krok. Zapisz się na pierwsze spotkanie.
Loading...