Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Kaja Barszczewska
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz logopedą.
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia logopedyczne na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie jestem w trakcie realizacji 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.

Na co dzień zajmuję się terapią psychologiczno-logopedyczną dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami, wspieram również ich rodziców. Pracowałam w korporacji, więc problemy, z jakimi mierzą się pracownicy dużych firm nie są mi obce.

Prowadzę terapię indywidualną osób cierpiących na zaburzenia lękowe (zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk społeczny, nadmierne zamartwianie się), zaburzenia odżywiania, depresję, zaburzenia snu oraz zaburzenia osobowości. Wierzę w uzdrawiającą moc drugiego człowieka, dlatego uważam, że szeroko rozumiane wsparcie psychologiczne, a czasem zwykła rozmowa w czasach pandemii są niezwykle ważne. Pracuję głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym, w oparciu o praktykę uważności, jednak czerpię z innych technik i staram się dopasować sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie, jestem pasjonatką sportu. Od jakiegoś czasu ukojeniem dla ciała i ducha stała się dla mnie praktyka jogi. Dużą przyjemność sprawia mi również słuchanie muzyki oraz pieczenie ciast.

Loading...