Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk - przedsiębiorca, wieloletni menadżer w firmach różnych branż, certyfikowany coach, trener pewności siebie oraz przywództwa zrzeszony w międzynarodowej organizacji John C. Maxwell. Członek Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.
Współautorka e-booka z dziedziny rozwoju osobistego „Ludzie potrzebują silnych ludzi” oraz autorka wielu artykułów w czasopismach branżowych.
Rozwój osobisty to jej pasja, z którą jest od 2004 roku a od paru lat zajmuje się nim zawodowo jako coach i trener rozwoju osobistego.
Współrealizator i trener w projekcie "Twój rozwój w podróży" - wyprawy z rozwojem w kraju i za granicą.
Jest praktykiem biznesu a jej największe sukcesy to współpraca z kilkoma firmami, w których budowała zespoły zawierające do półtora tysiąca osób. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwala jej nie tylko wspomagać osoby prywatne w ich życiu osobistym czy zawodowym ale także jako mentor i konsultant pomaga firmom, liderom i menadżerom przejść przez proces transformacji, który sprawi, że wejdą na wyższy poziom.
Za największe sukcesy uważa pozytywne zmiany, jakie zachodzą w jej klientach podczas wspólnej podróży w odkrywania ich potencjału, oceanie rozwoju osobistego, sukcesu w biznesie i w życiu.
Uwielbia się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje.
Wie, że dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy pomaga klientom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe a ich sukcesy są jej sukcesem.
Loading...