Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Renata Michalska
Jestem magistrem psychologii kliniczno-sądowej, dyplomowanym psychodietetykiem Uniwersytetu SWPS,wykładowcą, certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness.

Obecnie pracuję jako psycholog, psychodietetyk w gabinecie prywatnym Złoty Środek Psychodietetyka i trening personalny. Wykładam w szkole policealnej TEB Edukacja Kraków na kursie trenera personalnego. Współpracuję z firmą Probiznes w projekcie aktywizacyjnym osoby wykluczone do pracy oraz prowadzę dla uczestników projektu konsultacje diagnostyczne oraz jestem trenerem na szkoleniach z zakresu kompetencji społecznych jak nauka pozytywnego myślenia, asertywność, radzenie sobie ze stresem. Biorę udział w akcji “Terapia to nie wstyd”. Dbając o swój rozwój podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i webinarach psychologicznych i z zakresu odżywiania. Prywatnie uwielbiam taniec, sport, gotowanie, malowanie i górskie wycieczki.

W swojej pracy łączę moje pasje: psychologię, sport oraz zamiłowanie do zdrowego odżywiania. Uważam, że aby mieć balans w życiu warto podchodzić do niego holistycznie. Tak samo w pracy z pacjentem zwracam uwagę na problemy natury psychologicznej ale również na ciało, jakość odżywiania, nawyki związane z ruchem czy innymi aspektami jak dbanie o równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Psychika wpływa na ciało, a ciało na psychikę nie można tego oddzielić. Prowadząc pacjenta zależy mi głównie na skuteczności metod, pracuje w oparciu o techniki poznawczo-behawioralne, które cieszą się najwyższym pozytywnym wpływem na zmianę zachowania zarówno w obszarze problemów radzenia sobie ze stresem, obniżonym nastrojem, lękami czy zaburzeniami odżywiania, jedzeniem emocjonalnym. W pracy, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie kierują się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Zdaję sobie sprawę, że każda zmiana nie jest łatwa i zależy mi aby pacjentowi towarzyszyć w jego drodze z akceptacją, życzliwością, zrozumieniem, empatią bez oceniania i dając wsparcie w często ciężkich momentach życia. Moim mottem jest “skuteczność, motywacja i wsparcie”, które są kluczowe w dokonaniu zmian.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do ustalenia terminu wizyty,
mgr Renata Michalska
Loading...