Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Monika Szczupak
Tytuł psychologa zdobyłam na Uniwersytecie SWPS. Moim obszarem zainteresowań jest praca zarówno na rzecz Seniorów, jak i środowiska biznesowego. Doskonalę swoje umiejętności poprzez udział w kursach i w szkoleniach, co znajduje potwierdzenie w poniższych dokumentach. Zaliczam się do tych szczęśliwców, którzy mają okazję robić to, co kochają. Jako psycholog jestem przekonana, że każdy człowiek ma w sobie wszystkie niezbędne zasoby do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Moim zadaniem jest wspieranie klientów w odnajdywaniu tych zasobów i wskazywaniu możliwości ich wykorzystania. W swojej pracy korzystam z narzędzi krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W kręgu moich zawodowych zainteresowań jest praca z klientem indywidualnym, jak i grupowym.

Usługi, jakie oferuję są skierowana do osób, które potrzebują wsparcia w zakresie:
odporności psychicznej, radzenia sobie ze stresem, relaksacji, wzmacniania samooceny,
efektywnej pracy, wyznaczania priorytetów, prokrastynacji (odwlekania), pracy pod presją, wypalenia zawodowego, empatycznej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, asertywności, obsługi klienta, radzenie sobie z trudnymi klientami, sprzedaży, marketingu oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Posiadam doświadczenie w pracy z klientem w branżach hotelarskiej, gastronomicznej, optycznej, medycznej oraz szkoleniowej. Moje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta jest niezastąpionym źródłem wiedzy, do której często odnoszę się nie tylko podczas konsultacji, ale i na szkoleniach. Kładę duży nacisk na profesjonalne przygotowanie szkoleń oraz konsultacji indywidualnych.

Moje zainteresowania poza zawodowe wiążą się z górami i podróżami.
Loading...